logo

خدمات اجرایی

ارتقاء زیرساخت
فناوری اطلاعات در روال کسب و کارهای شرکت های کوچک و سازمان های بزرگ روز به روز جای خود را بیشتر باز می کند. استفاده از ابزارهای مرتبط به فناوری اطلاعات آن چنان رشد داشته است که دوام و توسعه هر کسب و کاری بدون این ابزارها تقریبا غیر ممکن است. در این بین، ابزارها و سرویس های شبکه حیاتی ترین نقش را دارند.
تجربه نشان داده است که پرسنل سازمانی که از خدمات IT با کیفیت قابل قبول و متناسب با نیازهای خود بهره می برند، می توانند تا 100% کارایی خود را افزایش دهند. در دنیایی که سرعت فرآیندهای کاری لحظه به لحظه بیشتر شتاب می گیرد، شرکت هایی که از فناوری های نوین اطلاعات برای همگامی با این حرکت بهره نبرند در آینده جایگاهی نخواهند داشت.
ايجاد همبندي متمركز شبكه به صورت مديريت متمركز به همراه ايجاد يكپارچگي با سيستم مديريت امنيت اطلاعات و همچنين ايجاد تكنيك هاي عيب يابي بوسيله نرم افزار مديريت شبكه و در نهايت نصب و راه اندازي تجهيزات مديريت Cabling و Racking و روزآمد سازي تنظيمات تجهيزات مركزي ، بستر مطمئن و مناسبي را جهت كاربري حرفه اي ايجاد خواهد كرد . ايجاد اين بستر به روز را بهينه سازي و ارتقاء شبكه مي ناميم .
در كنترل‌ مستمر شبكه، آزمايش‌ شبكه‌ امري‌ حياتي‌ است؛ شبكه‌ها مدام‌ تغيير مي‌كنند، درست‌ مثل‌ سياست‌ها، بيماري‌هاي‌ همه‌گير ويروسي. تنها راه‌حل‌ براي‌ جلوگيري‌ از نابودي‌ در اين‌ تغييرات، كنترل‌ و پيش‌بيني‌ تغييرات‌ است .
برنامه‌ريزي‌ براي‌ آينده‌ مستلزم‌ آگاهي‌ از ظرفيت‌ فعلي‌ شبكه‌ و دانستن‌ نيازهاي‌ آتي‌ شبكه‌ است، در ضمن‌ بايد دانست‌ كه‌ چطور اين‌ نيازها با طراحي‌ خاص‌ شبكه‌ ارتباط‌ پيدا مي‌كند .

شرایط فعلی
تجهیزات موجود، سرویس های نصب شده و نحوه عملکرد فعلی شبکه را آنالیز و ثبت می کنیم.
امکان سنجی
برای اجرا یا ارتقاء شبکه کامپیوتری، تجهیزات موجود و میزان بودجه را در نظر می گیریم و مناسب ترین راهکار را انتخاب می کنیم.
راهکار
بهترین راهکارها را بر اساس شرایط موجود در نظر می گیریم.

مشاوره ارائه راهکار شبکه های کامپیوتری
طی چند دهه گذشته با توسعه روز افزون فن آوری اطلاعات، این صنعت به شکل فراگیری در ابعاد مختلف زندگی انسان حضور یافته و قابلیت های مفید این صنعت نیازهای جدیدی در پیش روی کاربران قرار داده است. یکی از مهمترین عوامل توسعه این صنعت، ظهور و گسترش شبکه های کامپیوتری است. همانطور که شبکه ها شریان حیاتی کلیه سیستم های پردازش اطلاعات را تشکیل می دهند، در عین حال پیاده سازی آنها مستلزم زیر ساخت های مناسب و کارآمدی می باشد.
خدمات شرکت مهندسی شبکه پال نت در زمینه شبکه های کامپیوتری، کلیه مراحل پروژه شامل امکان سنجی و ارائه طرح تا اجرا و نظارت بر اجرای بخش های مختلف شبکه را شامل گشته و بهینه سازی پروژه های درحال اجرا یا اجرا شده را نیز در بر می گیرد. دانش وسیع و تخصصی کارشناسان شرکت مهندسی شبکه پال نت، مشتریان را حتی قبل از تصمیم گیری در مورد نیازشان یاری می دهد. ارائه مشاوره صادقانه و تخصصی خدمتی است که کارفرما را در تمامی مراحل هدایت می نماید.
واحد اجرای پروژه های شبکه شرکت مهندسی شبکه پال نت با در اختیار داشتن کادر فنی متخصص و با دانش فنی آکادمیک و تجربه های کسب شده طی اجرای پروژه های متعدد، قادر به طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری با استانداردهای معتبر می باشد.
اگر در حوزه شبکه های کامپیوتری اطلاعاتی ندارید و از مزایا و کاربردهای آن در شرکت خود بی بهره هستید؛ بهترین راهکارها را بر اساس فعالیتتان به شما ارائه خواهیم نمود.
شرکت مهندسی شبکه پال نت برای اجرای شبکه های بسته های پیش فرضی تهیه نموده است. این بسته ها حاصل چندین سال تجربه همکاران شرکت را در سازمانهای بزرگ و مشاوره با اساتید و بزرگان حوزه فناوری اطلاعات می باشد.

بخشی از اقدامات اولیه
- بررسی بستر کابلی و بی سیم شبکه
- بررسی سرویس ها و نرم افزارهای در حال استفاده
- بررسی تعداد کلاینتها و مشخصات سخت افزاری
- بررسی نرم افزارهای نصب شده و مورد نیاز روی کلاینتها
- بررسی نحوه قرارگیری و آرایش رک
- بررسی نحوه قرارگیری سرورها
- بررسی نحوه مجازی سازی سرورها
- بررسی قرارگیری ماشین های مجازی و سرورهای فعال
- بررسی سرویس های فعال شبکه و نقشه آن
- بررسی اکتیودایرکتوری و سرویس های وابسته

مشاوره و راهکارها در حوزه های ذیل
- مشاوره و ارائه راهکار در زمینه راه اندازی و یا ارتقای بستر ارتباطی از لحاظ انتخاب تجهیزات مناسب و برندهای معتبر
- مشاوره و ارائه راهکار جهت خرید و یا ارتقای سرور
- مشاوره و ارائه راهکار جهت راه اندازی و یا ارتقاء بستر مدیریتی شبکه
- مشاوره و ارائه راهکارهای مانیتورینگ و کنترل شبکه
- مشاوره و ارائه راهکارهای امنیتی شبکه
- مشاوره و ارائه راهکارهای ارتباطی داخلی و خارجی